چرا باید به سخنان ناپلئون هیل گوش دهیم؟

جواب سؤال بسیار واضح است.

«۱۷ قانون موفقیت» یا همان «قوانین موفقیت در ۱۷ اصل» از ناپلئون هیل، پدر فلسفه‌ی موفقیت دنیا، کامل ترین آموزش موفقیت فردی دنیاست که طی ۲۰سال مطالعه‌ی هرروزه و مستمر ناپلئون هیل، به صورت رو در رو و از نزدیک از افراد فوق موفق و ثروتمندی مثل آلبرت اینشتین، توماس ادیسون، هنری فورد، گراهام بل، اندرو کارنگی (اولین میلیاردر جهان و صاحب صنایع فولاد آمریکا)، فایرستون (صاحب شرکت لاستیک فایرستون)، جی پی مورگان (بانکدار بزرگ) و خیلی از افراد فوق موفق و ثروتمند دیگر که ما اسمشان را نمی‌دانیم، بدست آمده است.

ناپلئون هیل در یک ویدیوی دو ساعته به صورت ملاقات شخصی در قالب این ویدیو، تمام این شاه کلیدهای موفقیت را که طی ۲۰ سال از افراد فوق موفق و ثروتمند یاد گرفته با شما به اشتراک می‌گذارد.

در اصل این کتاب نوشته ی اندرو کارنگی اولین میلیاردر جهان است که ناپلئون رو به مدت ۲۰ سال استخدام کرد و او را به دوستان فوق ثروتمند و موفقش در سراسر دنیا معرفی کرد و از ناپلئون خواست که خودش یعنی اندرو و تمام این افراد موفق را به مدت ۲۰ سال مطالعه کند و از رازهای موفقیت آنها یک کتاب بنویسد.

از آنجایی که ثروتمندانی مثل هنری فورد خواهان این بودند که قدرت و ثروت فقط در دست خودشان بماند و نمی خواستند مردم عادی از این رازها باخبر شوند؛ چون نمی خواستند رقیبی برایشان ایجاد شود، وقتی متوجه این موضوع شدند که رازهایشان به بیرون درز می کند عصبانی شدند و جلوی ناپلئون هیل را گرفتند و کتابش را از بازار بیرون آورده، مجبورش کردند کتاب آبکی تری به نام ″بیندیشید و ثروتمند شوید″ را بنویسد و روانه بازار کند.
اما خوشبختانه ویدیو دو ساعته‌ای از خود ناپلئون هیل موجود است که تمام این اصول موفقیت را در آن بیان می کند.

میلیون ها نفر در سراسر دنیا با پیروی از این الگو به موفقیت رسیدند. در این دوره ناپلئون هیل شاه کلید موفقیت را به شما میدهد؛ برخی از افراد با یک بار دیدن این دوره از این شاه کلید باخبر می شوند و برخی دیگر با ۱۰۰ بار دیدن این دوره به شاه کلید پی می برند.
ناپلئون هیل به طور کامل به این سؤالات که:چه اصولی ما را به موفقیت می رساند؟ پاسخ میدهد.

ناپلئون هیل | Napoleon Hill نویسنده ای است که بخاطر آثارش او را به عنوان (پدر فلسفه موفقیت دنیا) در سرتاسر جهان می‌شناسند.
یکی از دلایلی این که کتاب و دوره وی بعد از گذشت چندین سال هنوز بین مردم دست به دست میشود. این است که این اصول واقعا کار میکند.

 

 قیمت دوره:  ۱۵۹/۰۰۰تومان

خرید این دوره

📓 نوع دوره:غیر حضوری

📚سطح دوره:تخصصی

✖️پیشنیاز:ندارد

✔️زبان:زیر نویس فارسی

⏳زمان:۲ساعت

🎱تعداد سطح:۱سطح کامل

▶️مدل دوره:صویری

🌐روش دریافت:مشاهده آنلاین

👩‍💻روش پشتیبانی:تیکت-واتساپ-اینستاگرام-تلگرام

سرفصل های دوره:

۱.ذهن مرکب چیست و چطور از آن به نفع خود برای رسیدن سریع به خواسته هایمان بهره ببریم

۲.اهمیت داشتنِ هدفی مشخص

۳. اعتماد به نفس و عزت نفس و‌ چگونگی تاثیر آن

۴.عادت به پس انداز کردن

۵. ابتکار عمل و پیشگامی

۶. کارگاه تخیل و رشد بذر های رویا

۷. شور و اشتیاق داشتن

۸. خویشتن داری

۹. عادت به رفتن یک مایل اضافه

۱۰.شخصیت موفق چگونه است

۱۱.قدرت تفکر دقیق

۱۲. چگونه تمرکز کنید

۱۳.چگونگی همکاری با دیگران و جلب همکاری افراد همفکر

۱۴.درس گرفتن و سود بردن از شکستها

۱۵.صبر و شکیبایی و تاثیر آن در موفقیت

۱۶. چطور چک حقوقی خود را بنویسید

۱۷. عادت به سلامتی و تندرستی

۱۸. ۳۰ علت متداول تر شکست و ناکامی

۱۹. پیامی برای افرادی که تالش کرده اند اما بر این تصور بودند که شکست خورده اند!