قیمت کتاب:۷۹/۹۰۰تومان

خرید این کتاب

این کتاب ″۱۷ اصل موفقیت″ اثر ناپلئون هیل راز و رمز‌های موفقیت افراد متنفذ، مقتدر و غول‌های صنعت و بازرگانی را «حتماً» بخوانید.
نام این شخصیت‌های بزرگ همیشه به نیکی یاد خواهد شد و یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند. نابغه‌هایی که بهانه نمی‌آورند و غر نمی‌زنند. از جمله: توماس ادیسون، آلبرت انیشتین، هنری فورد، گراهام‌بل، جی پی مورگان، فایرستون، اندرو کارنگی(اولین میلیاردر جهان) و خیلی از افراد فوق موفق و ثروتمند دیگر جهان.
کتاب ۱۷ اصل موفقیت، حاصل یکصد مصاحبه و گفت‌وگوی ناپلئون هیل طی ۲۰ سال با غول‌های تجاری و موفق زمانش و مطالعه‌ی هرروزه و مستمر و از نزدیک زندگی آنها است؛ افرادی که ذهن‌هایی بزرگ و پویا داشتند و جزو بزرگان تاریخ تجاری آمریکا به شمار می‌رفتند.
آنان افکار و شخصیت بزرگی دارند. اغلب کارهایی انجام می‌دهند که دیگران از انجام آن‌ها اظهار ناتوانی می‌کنند. بی‌شک آنان افرادی توانمند و مانند دیگران هستند و جزو قدیسان نیستند.
ما بیش از هر زمان دیگر، به خرد و تدبیرشان نیاز داریم. آنان الگو و اسطوره‌اند. آنان روزگاری اسرار و رموز بالا رفتن از نردبان جادویی موفقیت را فاش کردند. حاصل آن مصاحبه‌ها به ۱۷ اصل موفقیت مشهور و کاربردی تبدیل شد که پیشگامان موفق عرصه‌ی تجارت، مستقیم و غیر‌مستقیم به زبان‌ آورده بودند.
چگونه افرادی همچون «اندرو کارنگی،ادیسون،انیشتین، الکساندر گراهام‌بل، هنری فورد، پی‌.تی. بارنم و…» به موفقیت‌هایی شگرف دست یافتند؟
نکته‌ی عجیب و تأمل‌برانگیز این است که بسیاری از آنان در فقر و تنگدستی زاده شدند. آنان چه کیمیا یا قدرت جادویی داشتند که باعث شد سرنوشت محتومشان دگرگون شود و مس وجودشان به طلای خالص و ناب تغییر ماهیت دهد؟
چه چیزی از این افراد فقیر و درمانده‌، برنده ساخت؟ افرادی که موفق‌ شدند سرنوشت خود و بسیاری از افراد دیگر را نیز تغییر دهند؟
یکی از همین افراد که وضعیت مشابهی داشت، تصمیم گرفت پاسخی برای این پرسش اساسی پیدا کند. او کاری را انجام داد که پیش‌تر هیچ‌کس به آن اقدام نکرده بود و به راز و رمز‌هایی در این خصوص پی‌ برد: او پاسخ را از همان افراد موفق‌ گرفت. او از آنان علت پیشرفت و موفقیتشان را جویا شد. در کمال تعجب، او خودش در این فرآیند به فردی موفق و برنده تبدیل شد. او شروع به نوشتن مطالب انگیزشی کرد و با این ابداع، سرانجام خود را در فهرست افرادی همچون «مارکوس اورلیوس، رالف والدو امرسون و بِن فرانکلین» و هم‌رتبه‌ی آنان یافت.
آن مردِ ۱۶۰ سانتی‌متری کسی نبود جز ناپلئون هیل (Napoleon Hill).
در زندگی هیچ‌چیز نتوانست او را مغلوب و تسلیم کند. فقر و نداری یا دوری از میهن نیز او را ناامید و رنجور نکرد. ناپلئون هیل برای تمام افراد موفق، راهنما و مرشد بود. او نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب انگیزشی تمام دورانها شد.
شاید بسیاری افراد بدون خواندن آن به موفقیت‌های امروز خود دست نمی‌یافتند.