قیمت کتاب:۱۴/۹۰۰ تومان

خرید این کتاب

کتاب ″راز″ نوشته‌ی راندا برن و جمعی از اساتید، به شما یادآوری می‌کند که قدرتی کشف نشده در درون خود دارید و با به کارگیری آن می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید، دست پیدا کنید؛ تنها کافیست باور قلبی داشته باشید و بدانید افکار شما به واقعیت تبدیل می‌شوند. این کتاب تاکنون به بیش از ۵۰ زبان دنیا ترجمه شده و بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.
درباره کتاب راز:
همه انسان‌ها از جمله خود شما آرزوی بهترین‌ها را برای خود دارید و حتما بارها برایتان پیش آمده که رویاهای زیادی در ذهن‌ خود ببافید و خواهان یک زندگی سالم، پرپول، عاشقانه و پر آرامش باشید.
راندا برن در کتاب راز (The secret) با تکیه بر مفاهیمی همچون قانون جذب، کائنات و انرژی‌های حاکم بر جهان طبیعت به شما یادآوری می‌کند، هر آنچه که در قلب خود دارید، می‌تواند مصداق بیرونی و عینی پیدا کند و با تمرکز و تمرین‌هایی آسان می‌توانید تمامی موانع را از سر راه خود بردارید.
کتاب راز شما را وارد یک مکاشفه باور نکردنی می‌کند و بخش‌هایی از یک راز بزرگ را برایتان بازگو می‌کند که قرن‌ها در سنت‌های شفاهی، ادبیات، ادیان و فلسفه تمدن‌های سراسر جهان وجود داشته است.
اگر به تمرین‌های کتاب راز عمل کنید، به زودی قدرتی پنهان و دست نخورده را در درون خود کشف خواهید کرد که منجر به شادی و خوشبختی شما می‌شود.
درواقع اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاری که باید انجام بدهید، آن است که ابتدا خواسته خود را در ذهن بیاورید و پرورشش بدهید و سپس با تمام وجود آن را باور کنید؛ در آن زمان خواهید دید که قانون جذب و انرژی کائنات تمام شرایط، موقعیت‌ها و افرادی که می‌توانند کمکتان کنند به آن برسید را به یاری‌تان می‌رساند و شما را به تمام خواسته‌هایتان می‌رساند.
راندا برن پیش از آنکه کتاب پرفروش و محبوب راز را بنویسد، در سال ۲۰۰۶ فیلم مستندی را تهیه کرد که در آن داستان‌‌های واقعی انسان‌هایی روایت می‌شود که با کمک قانون جذب و دانش راز، بیماری‌های مختلف و لاعلاج خود را شکست داده‌اند، صاحب ثروت عظیمی شده‌اند و بر هر چیزی که دستیابی به آن ناممکن به نظر می‌رسید، غلبه پیدا کرده‌اند. پس از آن خانم برن تصمیم گرفت تا با اضافه کردن نکاتی دیگر، کتاب خود را بنویسد و اکتشافات درونی خود را با دیگر انسان‌های جهان به اشتراک بگذارد.

:🏻⁩کتاب راز برای چه کسانی مناسب است؟
♣:اگر آرزوهای فراوانی برای خود دارید و می‌خواهید به تک تک آن‌ها برسید و یک زندگی سرشار از سلامتی و شادی را تجربه کنید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

:♠:یادتان نرود این کتاب محدودیت سنی ندارد و هر فردی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.