قیمت کتاب:۴۶/۹۰۰ تومان

خرید این کتاب

کتاب ″بخواهید تا به شما داده شود″ به قلم استر هیکس و جری هیکس، راه‌حلی است برای آنچه که می‌خواهید باشید، برای آن طور که می‌خواهید زندگی کنید و برای داشتن هرآنچه که می‌خواهید داشته باشید.
این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه کاری که خوب است را انجام دهید، یا از کاری که ناخوشایند است دوری بجویید.
تنها کافیست ۲۲ راهکار عملی این اثر را امتحان کنید و نتیجه‌ی شگفت انگیز آن را ببینید.
آیا در پی شغل مورد علاقه‌تان هستید؟ یا به دنبال همسری مناسب؟یا پول و ثروت و فراوانی مادی و معنوی را میجویید؟ هر خواسته ای که دارید فرقی نمی‌کند!
اگر خواهان آن هستید تا همه‌ی این موارد را داشته باشید، استر هیکس (Esther Hicks) و جری هیکس (Jerry Hicks) در کتاب بخواهید تا به شما داده شود (Ask and It Is Given) راه رسیدن به آن‌ها را به شما آموزش خواهند داد.
اثری که اکنون در دست دارید، قوی‌ترین آموزه‌های این کره‌ی خاکی را در دل خود نهفته دارد. این کتاب مکملی از آموزه‌های آبراهام و نوارهای ضبط ‌شده‌ی استر و جری هیکس در طول ۱۸ سال اخیر است.
شما با مطالعه‌ی این کتاب متوجه خواهید شد:

چگونه روی افکار خود تسلط داشته باشید. از طرف دیگر، یاد خواهید گرفت که :چگونه به ندای درون خود گوش فرا دهید و:سرنوشت‌تان را خودتان بسازید.
دنیای اطراف ما کوهی از ارتعاشات مختلف است.
انیشتین می‌گوید: «امکان ندارد چیزی اتفاق بیفتد، مگر اینکه چیزی حرکت کند.»
این یعنی هر چیزی با ارتعاش و حرکتی قابل‌ اندازه‌گیری در جریان است.
اگر دنیا را به اجزای کوچک‌تری تقسیم کنید، متوجه خواهید شد که همه چیز صرفاً یک ماده‌ی جامد رقصنده‌ است. اگر به کوچک‌ترین بخش این مجموعه‌ی کوانتومی نگاهی کنید، متوجه خواهید شد سرچشمه‌ی این جزء به طوری در جریان است که بر تمام آغازها و پایان‌ها غلبه می‌کند.

شما و هر موجود و شی دیگر منشایی با این سرچشمه دارید و سپس وارد دنیای اشیا، موجودات و وجودهای مختلف شده‌اید. در واقع ما با ترک کردن منبع انرژی در جسم و ذهن، وارد دنیای مشکلات، بیماری‌ها، کمبودها و ترس‌ها می‌شویم.
تمرکز اصلی آموزه‌های این کتاب روی این موضوع است که به آن سرچشمه بازگردید، سرچشمه‌ای که منشأ همه چیز است و هر چیزی به آن برمی‌گردد. با مطالعه‌ی این کتاب، با افراد فرهیخته‌ای رابطه خواهید داشت که هدف‌شان فقط بهبود آسایش و سلامتی شما است. آن‌ها به شما یادآوری خواهند کرد همگی از یک سرچشمه هستید و می‌توانید بزرگ‌ترین ارتعاشات عالم را به سمت خود بکشانید.
شما می‌توانید در تمام ابعاد زندگی خود از این ارتعاش بهره ببرید یا در برابرش مقاومت به خرج دهید. این کتاب پیامی شگفت‌انگیز و در عین حال، ساده دارد: سرچشمه‌ی شما عشق و زندگی بهتر است. وقتی با عشق و صلح جوش بخورید، می‌توانید به این قدرت الهی که از آن خودتان است، برسید.
به عبارت دیگر، قدرت جذب ثروت و بروز تمایلات در شما با خواندن این کتاب افزایش می‌یابد. این کاری است که منبع هستی برایتان انجام می‌دهد و چون شما هم از آن منبع آمده‌اید، می‌توانید همان کار را انجام دهید. برای با انگیزه و خلاق بودن در هر روز فقط کافی‌ست یک صفحه از این کتاب را بخوانید.