در سمینار آلمان یاد گرفتیم که چطور به کائنات دستور دهیم و رویاهایمان را خلق کنیم.

در این سری آموزش‌ها ابتدا باید آرزوی تو دستور توست را گذرانده باشید، سپس هنر تحقق رویایی که در آلمان برگزار شد، و سپس می‌توانید از این آموزش استفاده کنید.

البته اگر خودتان بخواهید می‌توانید مستقیم و بدون گذراندن دوره‌های قبلی از این آموزش کوین ترودو استفاده کنید؛
✅ولی برای حداکثر استفاده و یادگیری تکنیک‌های خلق با قدرت فکر، و جذب پول و ثروت و همچنین هر خواسته‌ی مادی و غیرمادی دیگر به شدت توصیه می‌شود قبل از این آموزش، قسمت‌های قبلی را گذرانده باشید.

👈🏼در سمینار سوئیس چه چیزی یاد میگیرید؟

در ابتدا کوین ترودو برخی از نکات کلیدی دوره خلق رویاها که در آلمان برگزار شده بود را مرور می‌کند، اصولی که بوسیله آن‌ها می‌توانید هر هدف مالی و غیرمالی‌ای که میخواهید را خلق کنید.
حالا که یاد گرفتید چگونه رویاهای خود را به طور اصولی و شفاف تعیین کنید، به طوری که بتوانید به آنها برسید، کوین ترودو ما را سراغ قدم بعدی می‌برد.
در این مرحله او راز جدیدی را با ما در میان می‌گذارد. رازی که از گروه‌های مخفی و ادیان باستانی شرقی یاد گرفته.

کوین ترودو در سوئیس، ما را با مفهوم کاملا جدیدی آشنا می‌کند. او از یک سری کانال‌های انرژی در بدن صحبت می‌کند.

اینکه ما از هنگام تولد یک سری انرژی‌های منفی را به خود راه دادیم و هم اکنون بخشی از ذهن ما هستند. بخاطر همین هم است که وقتی هدف‌گذاری می‌کنیم یا میخواهیم اقدامی انجام بدیم، حوصله و انرژی نداریم. یا مدام افکار منفی سراغ ما میان.
یا وقتی می‌خواهیم کاری بیهوده انجام بدهیم بسیار انرژی داریم ولی وقتی می‌خواهیم برویم که رویاهایمان را خلق کنیم، احساس خستگی و سنگینی می‌کنیم.
کوین ترودو چراهای این قضیه و راه‌های بسیار فوق‌العاده، و بطرز عجیبی آسان را به ما می‌گوید که از شر این انرژی‌های منفی خلاص شویم. البته این انرژی‌ها تا آخر عمر ممکن هست که برگردند پس به ما ابزارها و راه‌هایی را یاد میدهد که هروقت این انرژی ها ما را تحت تاثیر گذاشتند به راحتی از شر آنها خلاص شویم.

این یکی از رازهای مهمی می‌باشد که فقط در گروه‌های مخفی گفته می‌شود.

چگونه خود را از انرژی های منفی پاک کنند، تا با فرکانس و ارتعاشی فراتر از هر انسان معمولی خواسته های خود را خلق کنند.

همچنین راههای آسان زیادی هم برای بالاتر بردن سطح انرژی و ارتعاش شما هم به شما گفته می‌شود که احتمالا از شنیدنش متعجب می شوید.