قیمت دوره:۱۶۹/۰۰۰تومان

خرید این دوره

📓 نوع دوره:غیر حضوری

📚سطح دوره:مقدماتی

✖️پیشنیاز:ندارد

✔️زبان:فارسی

⏳زمان:بیش از ۹ساعت

🎱تعداد سطح:۱سطح کامل

▶️مدل دوره:صوتی

🌐روش دریافت:مشاهده آنلاین

👩‍💻روش پشتیبانی:تیکت-واتساپ-اینستاگرام-تلگرام

کوین ترودو، مولتی میلیاردر بشردوست آمریکایی، در سال ۲۰۰۹ سمیناری به نام “آرزوی تو دستور توست” را به مدت دو روز به صورت خصوصی در کوه های آلپ برگزار کرده است.
بدون اغراق باید گفت همه کسانی که از آموزه‌های کوین ترودو استفاده کردند، نتیجه گرفته‌اند.

کوین ترودو در این سمینار به صورت متمرکز در مورد عملکرد ذهن و تاثیر آن در دنیای بیرون و چگونگی خلق واقعیت مدنظرمان به کمک تکنیکهای افراد فوق موفق و ثروتمندی مثل ادیسون، انیشتین، هنری فورد، گراهام بل، اندرو کارنگی (اولین میلیاردر و ثروتمندترین مرد جهان در دوره‌ی خودش، که صاحب صنایع فولاد آمریکا بوده) و خیلی از افراد فوق موفق و ثروتمند دیگر، به شما آموزش میدهد.
👈🏻اگر قرار بود فقط یک موضوع به عنوان «راز» گفته شود، نیاز به ۱۲ قسمت سخنرانی نبود و میتوانست در چند کلمه آن را بیان کند. پس اگر تصمیم گرفته‌اید که تغییر کنید و به صورت کاملاً واقعی زندگی خود را چه از نظر مالی، چه از نظر روابط، رهایی از افکار و احساسات منفی و محدود کننده، شغل و حتی سلامتی جسمی و ذهنی و روحی دگرگون کنید، دوره آرزوی تو دستور توست بهترین گزینه برای شماست.✅
کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش هایی را خواهد داد که شما در هیچ یک از دوره های اساتید قانون جذب و موفقیت دیگر نمیتوانید پیدا کنید.

شما پس از گذراندن دوره آرزوی تو دستور توست میتوانید با خیال راحت کتاب های موفقیت را بخوانید؛ چرا میگوییم با خیال راحت؟
به این دلیل که سمینار آرزوی تو دستور توست به شما علمی رو آموزش میدهد که از طریق این علم، شما هیچگاه با آموزش های اشتباه از مسیر اهداف و خواسته هایتان منحرف نخواهید شد.
فقط یادتان باشد این سمینار را حتما باید چند بار با دقت گوش کنید، زمانی که شما برای چندمین بار به سمینار آرزوی تو دستور توست گوش میکنید چیزهایی را میشنوید که انگار در مرتبه اول اصلا در این دوره وجود نداشته است.
مثل این میماند که کوین ترودو تازه آنها را میگوید و دلیلش هم این است که شما سطح آگاهی و بینش جدیدی پیدا کرده‌اید.
در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای و اصولی یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کرده‌اید، از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید.
در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید.
این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟
باور چیست و چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم؟
نقش احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟
در این دوره یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست!

البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست.

تمامی آموزش های کوین ترودو چه در سمینار آرزوی تو دستور توست و چه در دیگر دوره های صوتی کاملا ساده، قانع کننده و منطقی و قابل درک برای ذهن شماست.

در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیده‌اید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است.
در دوره آرزوی تو دستور توست مانند همه دوره های کوین ترودو داستان های واقعی کوتاهی میگوید که اتفاقاً یکی از تاثیر گذارترین بخش آموزش های او محسوب میشود، که در این دوره هم است و برای درک بهتر مطالب خیلی به شما کمک میکند. زیرا برای هر بخش از آموزه هایش با دلیل و مدرک برایتان توضیح می‌دهد و تجربه های شخصی و تجربه ی خود را با شما به اشتراک می‌گذارد.

سرفصل های دوره:

۱٫قدرتمند ترین روش یادگیری

۲٫ نحوه ی اصولی و درست هدف گذاری(دليل عدم موفقيت رسيدن به بعضى اهداف و راهكارهاى حل آن)

۳٫آشنایی با نقطه نظر افراد بزرگى مثل ادیسون، انیشتین، اندرو کارنگی، هنری فورد، ناپلئون هیل و … كه چطور هركسى می‌تواند ذهن خود و جهان هستى را در خدمت خود درآورد

۴٫ نحوه‌ى درست تمرکز و فکر کردن و محقق کردن خواسته‌ها

۵٫آسان‌ترین روش های دور کردن افکار منفی و جایگزین کردن احساس مثبت و همچنين بالابردن ارتعاش

۶٫راهکارهای کاربردى جهت افزایش درآمد و رسیدن به آزادی مالی

.۷روش ایجاد اعتماد به نفس و شخصیت قدرتمند

۸٫معرفی بهترین کتاب ها و اساتید در جهت ارتقاى کامل شخصیت فردی، وضیعت مالی و نگرش ذهنی

۹٫پیدا کردن شریک تجاری، عاطفی و همکاران کارا و هم فکر دیگر

۱۰٫در نهایت علم و قدرت خلق خواسته‌تان در زندگی واقعی و داشتن زندگی لذتبخش و پر از اتفاقات خوب و فراوانی